Stormen herjer!

Det er morsomt med sjøsprøyt, men når det blir så heftig som det nå er, så går det langt over støvleskaftene og langt inn i kamerahuset.

Det ble neon heftige tak da jeg skulle prøve og hukke tak i litt av stormen denne ettermiddagen. Jeg begyte med å rigge bilen til og sveivet så bare sidevinduet ned for å få muligheten til å ta bilder.

Jeg fant fort ut at skulle jeg få brukbare bilder, så måtte jeg ut av bilen, men uten beskyttelse på kamera og blitz, så sier det seg selv at det ble vann både her og der.

Mye folk var ute for å beskue været på bryggekantene og ute ved moloen, men de var litt bedre kledd enn hva jeg var. Joggesko, jeans, en tynn jakke og en lue som ble tyngre og tyngre etterhvert som både regn og saltvann skyllet over meg var liksom ikke antrekket denne etttermiddagen.

Traff et par stykker som hadde valgt våtdrakt. Årsaken var selvsagt at de ville utfordre bølgene.

Nå har jeg fått tørt på meg og kamera og blitz er tørket opp og gjort klar for nye eventyr ut på natten, så får vi se hvordan dette utvikler seg til slutt.

SE FLERE BILDER HER!

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..